piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
AGD w małej kuchni
fot. pinterest

AGD w małej kuchni

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2018-11-26 10:54:34

Kuchnie trzeba wyposażyć w sprzęty gospodarstwa domowego (wszystkie produkty dostępne są na ww.agdrtv24.pl), jak to jednak zrobić kiedy mamy małą kuchnię? Zmywarka, piekarnik, lodówka, okap... jak te wszystkie sprzęty pomieścić na kilku metrach kwadratowych?

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Obecnie wielu producentów w swojej ofercie posiada całą gamę kompaktowych produktów, stworzonych z myślą o małych powierzchniach. Wystarczy zatem dobrze wykonać pomiary w swojej kuchni i wybrać odpowiadajacy nam produkt. Należy zatem dokładnie czytać opisy producenta, tak żeby później się nie zawieść. Bo np. są na rynku kompaktowe zmywarki, które potrafią pomieści aż 6 kompletów naczyń. z szybkimi programami, gdzie zmywanie nie przekracza 6 l wody. W przypadku piekarników poza rozmiarami warto wybrać urządzenia, które mają możliwość gotowania z wykorzystaniem pary i gorącego powietrza,a także posiada możliwość zapamiętania ulubionego programu.

Małę płyty indukcyjne, też mogą być użyteczne. Tylko dwa pola grzejne. Dlaczego nie?! Jeśli dodamy do tego łatwość utrzymania jej w czystości, to czego potrzeba nam więcej. Mała kuchnia to wyzwanie, jeśli chodzi o dopasowanie AGD, jednak warto poświęcić trochę czasu i dobrać dobre kompaktowe urządzenia, które swoją funkcjonalnością pobiją nie jedno naprawdę duuuuuże AGD.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe