piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
ABW Superbruk laureatem Rankingu Innowacje 2016

ABW Superbruk laureatem Rankingu Innowacje 2016

/ 2017-05-25

Firma Superbruk została uhonorowana wyróżnieniem w prestiżowym Rankingu „Innowacje 2017” w kategorii Produkcja.

Ranking „Innowacje” to przedsięwzięcie realizowane już od 10 lat przez „Kurier Poranny” i Naczelną Organizację Techniczną. Prestiż plebiscytu podkreślają znakomici partnerzy merytoryczni - Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz firma audytorska PwC. Celem Rankingu jest wyróżnienie przedsiębiorstw i instytucji stosujących w swojej działalności nowatorskie podejście do biznesu, będących prekursorami we wdrażaniu zaawansowanych technologii i kreatywnych rozwiązań organizacyjnych.

Kapituła, składająca się z przedstawicieli organizatorów i partnerów merytorycznych, wybrała laureatów na podstawie ankiet oraz bezpośrednich kontaktów z nominowanymi. Wśród kryteriów wyłaniania zwycięzców  wskazano m.in. oryginalność zastosowanych rozwiązań i ich autorstwo oraz wpływ wprowadzonych innowacji na pozycję rynkową i sytuację finansową firmy.

Laureatów tegorocznej edycji Rankingu Innowacji ogłoszono 22 maja podczas uroczystej gali w Sali Teatralnej Centrum Kultury w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku.

Wyróżnienie dla firmy Superbruk, w kategorii innowacji w obszarze produkcji, odebrał  Daniel Ciboroswki -  Dyrektor Handlowy firmy.  - Innowacje są w naszej działalności niezwykle ważne. Przyznane wyróżnienie w Rankingu Innowacje 2016 jest wynikiem konsekwentnie realizowanej strategii opartej o ciągły rozwój i inwestycje. Systematycznie rozwijamy nasz park maszynowy, technologie i procesy. Dzięki temu oferujemy wyroby o niezawodnej jakości i unikalnym wzornictwie. - podsumował Daniel Ciborowski Gala Rankingu Innowacji 2016 stała się też znakomitym forum do rozmów o sztucznej inteligencji, finansowaniu innowacji, energii płynącej z pasji konstruktorów.

źrodło: superbruk/pięknydom24.pl