piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ABW Superbruk - kostka do układania maszynowego

ABW Superbruk - kostka do układania maszynowego

DESIGN / Ogród / 2018-04-27 10:27:33

Nowa wersja popularnej kostki Kość, została zaprojektowana i wykonana z myślą o układaniu jej w pełni zautomatyzowanym procesie układania nawierzchni, za pomocą układarek. Rozwiązanie to pozwala na szybkie budowanie powierzchni drogowych na dużych przestrzeniach. Mechaniczne układanie kostki daje możliwość optymalizacji dziennych działek roboczych w przedsiębiorstwie budowlanym. Przekłada się na znaczne zwiększenie wydajności pracy, niwelując problem niedoborów w zatrudnieniu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Teraz budowanie nie będzie wymagało uzupełniania jakichkolwiek braków czy usuwania zbędnych elementów. Elementem dodatkowym, jaki pojawia się w ofercie materiałowej firmy, dedykowanym do omawianego kształtu to „połówka” Kości. Jest ona niezbędna do rozpoczęcia i zakończenia nawierzchni przy styku z krawężnikiem czy obrzeżem i jedynie ten element wymaga fizycznej aktywności brukarza.

Superbruk wprowadza do oferty produkt, który pozwala na znaczącą mechanizację, przyśpieszenie i ułatwienie prac brukarskich, przy jednoczesnym zachowaniu ceny, która pozostaje na niezmienionym poziomie w stosunku do Kości „zwykłej”  z oferty producenta.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe