piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Absynth - polskie moduły NOOK na miarę nowoczesnego salonu

Absynth - polskie moduły NOOK na miarę nowoczesnego salonu

MEBLE / Meble / 2014-03-10 16:12:00

Niektóre pomieszczenia najzwyczajniej w świecie nie lubią monotonii. Jednym z nich jest bez wątpienia salon. Wiele z nas lubi w nim coś przestawiać i przemeblowywać. Nietrudno zgadnąć, że zatrudnianie za każdym razem architekta, czy stolarza jest dość kosztowne. Chyba że postawimy na Absynth- polskie meble modułowe, które sprawią, że nasze wnętrze codziennie będzie wyglądało inaczej.

 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz
Jak chcemy mieszkać? We wnętrzach prostych, funkcjonalnych, a jednocześnie efektownych. Urządzając dom, coraz częściej wybieramy nowoczesne rozwiązania- moduły łączące dobry dizajn z naturalną użytecznością. Każdy, kto w dzieciństwie uwielbiał składanie klocków, będzie mógł teraz powspominać najmłodsze lata, komponując wystrój swojego mieszkania z nowoczesnych mebli modułowych Nook, marki Absynth. Przy tworzeniu wnętrz powoli odchodzimy od narzuconych wymiarów i typowych zestawów. Teraz sami tworzymy mebel, według własnego uznania i pomysłu. Z prostych, nowoczesnych brył można projektować niekończącą się ilość aranżacji. Zabudowa modułowa stała się więc idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wnętrza spersonalizowane pod indywidualne potrzeby. Moduły NOOK dają szerokie możliwości łączenia dowolnych elementów, systemy zostały stworzone z myślą o właścicielach mniejszych , jak i dużych mieszkań, zarówno w blokach, jaki i domach jednorodzinnych.

[[[zdjecie,3736,duze]]] Forma linii NOOKa oparta jest na grze geometrycznych kształtów. Komplety kabinetów z zabawnymi, ściętymi narożnikami oraz systemy szafek, półek i witryn mogą tworzyć zamkniętą całość. Kiedy są otwarte, wspaniale sprawdzają się w roli mebli eksponujących domowe drobiazgi. Po zsunięciu, czy zamknięciu sprytnie przekształcają się w miejsce do przechowywania. Tworzą oryginalną podstawę pod telewizor lub inne, dowolne urządzenia multimedialne. Poszczególne elementy świetnie sprawdzają się zarówno jako część zestawu lub samodzielny, nie związany z innymi modułami mebel. NOOK wykonany jest z MDFu. Występuje w kilku kolorach: białym, grafitowym, limonce i fiolecie. Kolekcja Nook świetnie sprawdzi się w roli funkcjonalnych szaf, szafek, witryn i półek, które zapewnią miejsce do przechowywania, a jednocześnie pozwolą odpowiednio ustawić sprzęt telewizyjno-multimedialny. Dzięki modułom można bez pomocy architekta zaplanować nie tylko wysokość, ale także szerokość regału.

źródło: nook/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe