piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Abra: Zestaw wypoczynkowy Dream

Abra: Zestaw wypoczynkowy Dream

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2012-02-03 12:22:00

Niemal każda pani domu marzy, aby jej salon wyglądał elegancko i pięknie, a jednocześnie był funkcjonalny. Z pomocą przychodzi  idealny zestaw do salonu pod nazwą Dream.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wygodna trzyosobowa kanapa oraz dwa klasyczne fotele zmieszczą się nawet w niedużych pomieszczeniach i sprawią, że wnętrze wyda się przestronne. Jednocześnie możliwość rozłożenia miejsca do spania (190 cm × 122 cm) pozwoli nam przenocować naszego gościa. Gwarancją komfortu są wysokiej jakości sprężyny faliste oraz pianka, umieszczone w solidnej drewnianej ramie. W kanapie możemy nawet schować pościel, dzięki czemu nie mamy problemu z jej przechowywaniem. Ułatwieniem przy rozkładaniu jest również automat podobny do używanego w tradycyjnych wersalkach. Jego prosta konstrukcja jest równocześnie bardzo trwała.

Elegancji całemu zestawowi dodają dwie ozdobne poduszki, oryginalne połączenie tkanin i użycie kontrastowej nitki oraz połyskujących, metalowych nóżek. Na indywidualne zamówienie możemy zmienić jego kolor lub dodać inne meble, np. pufę.

 

źródło: abra/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe