piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
7 stopni do czystej wody - filtr RO7 WFU firmy UST-M

7 stopni do czystej wody - filtr RO7 WFU firmy UST-M

KUCHNIA / Inne / 2014-08-20 09:49:00

Siedmiostopniowy system filtracji to najważniejsza cecha zestawu RO7 WFU firmy UST-M. Dzięki trzystopniowej filtracji wstępnej woda zostaje oczyszczona z większych zanieczyszczeń mechanicznych. Najważniejszym etapem jej uzdatniania jest jednak proces odwróconej osmozy, który usuwa nawet do 96% znajdujących się w wodzie zanieczyszczeń!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Filtracja wody metodą odwróconej osmozy wykorzystuje naturalne zjawisko osmozy, które zachodzi we wszystkich żywych organizmach. Ich komórki otoczone są półprzepuszczalną błoną, przez którą przenikają cząsteczki wody o stężeniu niższym do roztworu o stężeniu wyższym. W technologii oczyszczania wody proces ten zachodzi odwrotnie niż w przyrodzie - zanieczyszczenia zawarte w wodzie osadzają się na błonie, przez którą przepływa wyłącznie czysta woda. Filtr RO7 WFU firmy UST-M oczyszcza wodę nie tylko z piasku, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych, ale także uwalnia ją od metali ciężkich oraz większości bakterii i wirusów.

Oczyszczona na medal

Tak dokładnie uzdatniona woda jest idealna do mycia. Nie podrażni nawet bardzo delikatnej skóry, dlatego bez obaw można w niej kąpać niemowlęta. Dodatkowym atutem filtra RO7 WFU jest mineralizator, który oczyszczonej wodzie przywraca wszystkie niezbędne minerały. Dzięki temu można ją pić, a także przygotować na jej bazie kawę, herbatę czy zupę. Dodatkowo zestaw wyposażony został we wkład bioceramiczny, zawierający nasyconą dalekim światłem podczerwieni granulowaną glinę bioceramiczną. Wzmacnia ona właściwości smakowe i prozdrowotne wody. Warto również dodać, że woda z osmozy jest doskonałą alternatywą dla butelkowanej wody mineralnej, co pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas - woda z RO7 jest zawsze pod ręką.

Filtr RO7 WFU jest niezwykle łatwy w montażu i demontażu. Korpus WFU zaprojektowany został w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki czemu można go zamontować przy każdym rodzaju instalacji. Przezroczyste klosze ułatwiają ocenę stopnia zanieczyszczenia wkładów. Zestaw zawiera komplet przyłączy ułatwiających montaż. Produkcją RO7 WFU zajmuje się polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży uzdatniania wody. Wszystkie jego elementy zostały przetestowane laboratoryjnie. Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Cena: 768 zł brutto

źródło: ustm/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe