piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
3 sposoby na letnie dni w ogrodzie

3 sposoby na letnie dni w ogrodzie

DESIGN / Ogród / 2022-07-27 17:39:23

Większość z nas nie ma możliwości wyjechać na dłuższe wakacje niż dwa tygodnie. Z przyczyn finansowych nieraz trzeba zadowolić się krótszymi wyjazdami lub przełożyć urlop na jesień. Jak zatem wykorzystać letni okres i urządzić atrakcje domownikom np. w ogrodzie?

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Piękna, letnia pogoda to czas, który żal marnować w domu. Oto jak można spędzać letnie popołudnia i wieczory w ogrodzie i świetnie się bawić.

Czas na piknik i muzyczny „teleturniej”

Koszyk z prowiantem, duży koc, gry i zabawy dla dzieci – wcale aż tak dużo nie trzeba, aby świetnie bawić się latem z przyjaciółmi i rodziną. Pomysłów na zabawy jest bez liku. Można np. zorganizować rodzinny turniej „Jaka to melodia?”, włączając na głośniku Bluetooth fragmenty piosenek i zachęcając bliskich do zgadywania. Przenośnie urządzenie wodoodporne do słuchania muzyki i podcastów jak np. Fresh ‘n Rebel Bold S, to wydatek rzędu od ok. 150 zł.

Namiot gier w ogródku i wieczór z planszówkami

Zamiast wieczorów przed komputerem czy grania na konsoli, warto spróbować czego nowego. Dzień z grami planszowymi – które mogą zastąpić popularne gry komputerowe jak np. Cywilizacja – to dobra alternatywa na popołudnie i wieczór. Posiadacze choćby skromnego ogródka czy działki mogą przenieść się z salonu do… namiotu gier rozstawionym w ogrodzie, aby wywabić domowników z domu. Na rynku znajdziemy olbrzymi wybór planszówek – od gier strategicznych, opierających się na filmowych motywach, różnych okresach w historii Polski np. w czasach PRL-u, po zręcznościowe. Gry planszowe naprawdę wciągają!

Kino w plenerze

Propozycja dla kinomaniaków na ciepły, letni wieczór? Obejrzeć film „pod chmurką”. Warto zainwestować w przenośny miniprojektor - latem zabierzesz go do ogrodu, jesienią czy zimą wyświetlisz ulubione filmy i seriale choćby na suficie. Wystarczy ściana, białe prześcieradło lub mobilny ekran. Koc, poduszki, przekąski - czego chcieć więcej?

Udane lato nie zależy od zasobności portfela, lecz od naszej pomysłowości i kreatywności. Ilu domowników, tyle pomysłów na kreatywne spędzenie wspólnego czasu. 

 

 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe