piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
10 tys. dolarów do wygrania w programie Adaptive Power Challenge

10 tys. dolarów do wygrania w programie Adaptive Power Challenge

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2018-06-22 11:30:41

Liberty Global w Adaptive Power Challenge zaprasza do zgłaszania rozwiązań, które odpowiadają na największe wyzwania energetyczne branży kablowej i dostawców usług szerokopasmowych. Program dedykowany jest przedsiębiorstwom, startupom, naukowcom i studentom. Zwycięzcy w dwóch kategoriach otrzymają nagrody  z puli 20 tys. dolarów oraz szansę na współpracę biznesową z Liberty Global. Termin zgłoszeń upływa 29 czerwca.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Branża kablowa stoi obecnie przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest optymalizacja rozwiązań energetycznych i – w konsekwencji – stworzenie wydajniejszego sposobu wykorzystywania energii przez dostawców usług szerokopasmowych przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności ich oferty. Adaptive Power Challenge to ważne społecznie zadanie dla współczesnych inżynierów i innowatorów, których innowacyjne pomysły i rozwiązania mają szansę pomóc całej branży kablowej efektywnie dostosować wymagania energetyczne do wymagań serwisowych. Uczestnicy programu mogą zgłaszać swoje projekty w trzech obszarach:

  • Monitoring i pomiar zużycia energii;
  • Zarządzanie zapotrzebowaniem na energię;
  • Dostawy energii i ich kontrola.

Pierwszy etap Adaptive Power Challenge – zbieranie zgłoszeń, zakończy się 29 czerwca. Do 11 września jury programu wybierze sześć najlepszych projektów, których autorzy zaprezentują się podczas finału. Program zakończy się 23 października w Atlancie podczas SCTE Cable-Tech Expo. Jedna nagroda w wysokości 10 tys. dolarów przyznana zostanie w kategorii Enterprise dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Druga nagroda w tej samej wysokości zarezerwowana jest dla zwycięskiego projektu w kategorii Breakthrough, w której zmierzą się startupy, studenci, naukowcy oraz pozostali uczestnicy programu.

Program Adaptive Power Challenge to szansa na wykorzystanie innowacyjności i doświadczenia, aby zmienić oblicze całej branży, w której działa Liberty Global. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie do przetestowania swoich rozwiązań we współpracy z największym na świecie operatorem usług telewizji i szerokopasmowego internetu.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Adaptive Power Challenge: www.adaptivepowerchallenge.com.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe